понеділок, 22 червня 2026 р.

 

Перший етап навчання завершено


Ось і вручення свідоцтв про базову середню освіту нашим випускникам 9 -го класу. Дев’ятий клас – це перехрестя, і 24 випускники КЗ "Білоколодязький ліцей" стоять перед вибором. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, а хтось залишається продовжувати навчання в рідній школі.
Дорогі учні! Позаду дев'ять років навчання, а попереду — безліч доріг. Не бійтеся експериментувати, здобувати нові професії, робити помилки й виправляти їх. Бажаємо, щоб Ваш подальший вибір — чи то коледж, чи то старша школа — приносив задоволення. Вірте в себе і досягайте найвищих вершин!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою - директорка ліцею Світлана ТКАЧЕНКО

Немає коментарів:

Дописати коментар